מחשבון סולארי 2021

הדרך הטובה ביותר לבדוק את פוטנציאל ייצור החשמל של הבית שלכם

אנרגיה סולארית היא שיטה להפקת חשמל המבוססת על אור השמש, שיטה שצוברת תאוצה בכל העולם. היתרון המשמעותי באנרגיה מסוג זה הוא שהיא לא מתבססת על משאבים מתכלים אלא על משאב הזמין ללא הגבלה. ייצור באופן זה יצמצם משמעותית את פליטת גזי החממה, שריפת היערות וההתחממות הגלובלית. מי שמצטרף לתהליך הפקת האנרגיה הסולרית, נהנה מקיזוז עלויות בחשבון החשמל ותשואה שנתית של עד 12% בשנה.

התחילו לחשב

השלימו מספר פרטים בסיסיים ולחצו “חשב חיסכון”. המחשבון יתן לכם הערכה* על פוטנציאל ייצור החשמל של הבית שלכם.

[solar_calculator]

שאלות נפוצות בנושא המחשבון הסולארי

המחשבון הסולארי הוא כלי אינטרנטי המיועד לבדיקת פוטנציאל ייצור החשמל בבית, בבית העסק או השטח שלכם. מטרתו לסייע לכם, המעוניינים בהשקעה, להבין האם היא אפשרית ומתאימה לכם. נוסף על כך, המחשבון יוכל להעריך את אחוזי התשואה הצפויים ויסייע לכם להבין בתוך כמה זמן בערך תוכלו להחזיר את ההשקעה, בתוספת ההחזרים שתוכלו לקבל מחברת החשמל בהתאם לחשבון החשמל השנתי המוערך שלכם.

המחשבון מיועד לכל מי שמתעניין בהשקעה בפאנלים סולאריים ולא בטוח האם היא מתאימה לו. באמצעות המחשבון תוכלו לקבל הערכה לגבי מידת הכדאיות של העסקה בעבורכם.
יש להכניס את כל הפרמטרים הדרושים כמו אזור המגורים, הכיוון שאליו פונה השטח המיועד, הצללות קיימות ועוד. המחשבון יחשב את מכלול הפרמטרים ויעריך את פוטנציאל ייצור החשמל בביתכם. יחד עם זאת, חשוב לדעת כי המחשבון לא יוכל לתת פרטים מדויקים במאה אחוזים, וכדי לקבל אומדן מדויק כדאי ליצור איתנו קשר ולקבל ייעוץ מקצועי בליווי מומחים בתחום.

המחשבון נותן הערכה יחסית המבוססת על מכלול הפרטים שיוזנו בו. חשוב מאוד לציין כי מדובר בהערכה בלבד, וכדי לקבל את הנתונים המדויקים ביותר יש ליצור איתנו קשר ויחד עם המומחים שלנו, נבצע הערכה מקצועית ונספק נתונים מדויקים.

w-r solar logo

הצטרפו למהפיכת האנרגיה החכמה

ייעוץ טלפוני ללא התחייבות, עם כל המידע והכלים כדי להתחיל לקדם את התהליך

מידע מקצועי